تمام تلاشمو کردم که حرف خدا وخواسته دلم برآورده بشه ولی قسمت صبر بیشتره. من یه مقدار ازین قضیه فاصله گرفته بودم. الان که دارم بیشتر فکر میکنم نبینم حق با خداس. اون به من و افکار من احاطه داره شاید نیاز به کمی اصلاح در خودم هس. امیدوارم هرچه زود تر به خواسته های دلم برسم. من همینم که هست. فقط نیاز به صبر و سماجت دارم ???? پروردگارا ❤️ای تمام گیتی من من ستاره ی توام????????⭐مرا از یاد نبر. ببخش که تورا گاهی در مشغله زندگی جا می‌گذارم. سپاس فراوان جهت دادن سلامتی و فکر باز و آزادی بیان. آزادی در عمل و افکار ????️مرا یاری کن تا در درگاهت شرمنده و سر به سر نباشم. دوستت دارم زیاد. بیش از هر چیزی که فک کنی❤️❤️❤️❤️فردا روز بزرگی برای من است. یک طلوع زیبا و داشتن بهترین چیزها. گذشته خاطره ای بیش نیس. گذشته غیر تجربه چیزی ندارد. من در تلاش برای رسیدن به بهترین ها هستم. من جاذب پول وثروت و سلامتی م. من بهترین دوستان و بهترین زندگی را دارم. شکر و سپاس فراوان????????????????????????

منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اینستاگرام آموز تمشک دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ بالماسکه پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان ورزش محلی افغانستان جدیدترین اخبار تخصصی سینما و تلویزیون تولید و تعمیر مبلمان نقی زاده